Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 47 mil. Kč

Do 47 mil. Kč

545 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

5 490 000 Kč

203 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 993 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

U jeslí 2268/18, Praha 20 - Horní Počernice

8 990 000 Kč

128 429 Kč/m2

Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²

Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²

U Kazína, Praha

1 890 000 Kč

48 462 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej bytu 1+kk 42 m²Prodej bytu 1+kk 42 m²
Prodej bytu 1+kk 42 m²
Prodej bytu 1+kk 42 m²

Prodej bytu 1+kk 42 m²

Harmonická 1415/17, Praha 13 - Stodůlky

7 259 000 Kč

172 833 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 5+kk 113 m²Prodej bytu 5+kk 113 m²
Prodej bytu 5+kk 113 m²
Prodej bytu 5+kk 113 m²

Prodej bytu 5+kk 113 m²

Přemyslovská 211/46, Praha 3 - Žižkov

17 950 000 Kč

17 450 000 Kč

154 425 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 200 m²Prodej bytu 5+1 200 m²
Prodej bytu 5+1 200 m²
Prodej bytu 5+1 200 m²

Prodej bytu 5+1 200 m²

Janovského 1116/10, Praha 7 - Holešovice

34 000 000 Kč

170 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 4+kk 98 m²Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²

Prodej bytu 4+kk 98 m²

Švejcarovo náměstí, Praha

15 240 000 Kč

155 510 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej bytu 1+kk 70 m²Prodej bytu 1+kk 70 m²
Prodej bytu 1+kk 70 m²
Prodej bytu 1+kk 70 m²

Prodej bytu 1+kk 70 m²

Hrabovská 940/10, Praha 14 - Hostavice

7 950 000 Kč

7 400 000 Kč

105 714 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Ruzyňské schody 555/5, Praha 6 - Ruzyně

5 400 000 Kč

4 600 000 Kč

80 702 Kč/m2

Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²

Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²

Pražského povstání 1170/31, Praha - Kunratice

33 900 000 Kč

95 493 Kč/m2

1...414243...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 993 nemovitostí