Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 47 mil. Kč

Do 47 mil. Kč

549 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²

Na staré 97, Praha - Lahovice

13 800 000 Kč

102 985 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 936 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Vrchlického, Praha

7 100 000 Kč

147 917 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Havlíčkovo náměstí 112/4, Praha 3 - Žižkov

8 499 000 Kč

197 651 Kč/m2

Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²

Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²

Elišky Přemyslovny 451, Praha - Zbraslav

1 300 000 Kč

92 857 Kč/m2

Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²

Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²

Praha, okres Praha 6

3 490 000 Kč

112 581 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Milevská 2094, Praha

24 000 000 Kč

480 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Zelenohorská, Praha

6 750 000 Kč

156 977 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Na nivách 1124/26, Praha 4 - Michle

10 990 000 Kč

150 548 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Praha-Újezd, Praha

8 590 000 Kč

148 103 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej stavebního pozemku 957 m²Prodej stavebního pozemku 957 m²
Prodej stavebního pozemku 957 m²
Prodej stavebního pozemku 957 m²

Prodej stavebního pozemku 957 m²

Praha, okres Praha 5

14 600 000 Kč

15 256 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
1...789...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 936 nemovitostí