Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 60 mil. Kč

Do 60 mil. Kč

552 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 69 m²Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²

Prodej bytu 3+kk 69 m²

Chodovická 472/4, Praha 20 - Horní Počernice

9 000 000 Kč

8 980 000 Kč

130 145 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 022 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Na rovinách 576/4, Praha 4 - Lhotka

7 490 000 Kč

131 404 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 65 m²Prodej bytu 2+kk 65 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m²

Prodej bytu 2+kk 65 m²

Praha 9 - Hrdlořezy, okres území Hlavního města Prahy

11 280 000 Kč

173 538 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 93 m²Prodej bytu 4+1 93 m²
Prodej bytu 4+1 93 m²
Prodej bytu 4+1 93 m²

Prodej bytu 4+1 93 m²

Levského 3191/27, Praha 12 - Modřany

11 900 000 Kč

127 957 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Žampiónová 173, Praha 22 - Pitkovice

9 490 000 Kč

9 250 000 Kč

156 780 Kč/m2

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

K Novému dvoru, Praha

33 000 000 Kč

82 915 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

Heinemannova 2689/1, Praha 6 - Dejvice

11 200 000 Kč

169 697 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Na dlouhém lánu, Praha

13 943 000 Kč

214 508 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²

Praha, okres Praha 5

33 990 000 Kč

225 099 Kč/m2

Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²

K Říčanům 437/29, Praha - Kolovraty

29 000 000 Kč

121 849 Kč/m2

1...141516...56

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 022 nemovitostí