Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 60 mil. Kč

Do 60 mil. Kč

557 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Brichtova 820/10, Praha 5 - Hlubočepy

7 180 000 Kč

159 556 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 986 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Peroutkova, Praha

9 050 000 Kč

153 390 Kč/m2

Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

15 999 900 Kč

67 226 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²

Bělomlýnská 394/8, Praha - Čakovice

17 510 000 Kč

110 823 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 91 m²Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²

Prodej bytu 3+1 91 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

8 499 000 Kč

93 396 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Pod Marjánkou 1674/39, Praha 6 - Břevnov

6 600 000 Kč

178 378 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Mokřany 4, Praha

9 150 000 Kč

128 873 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Branická 1280/159, Praha 4 - Braník

11 400 000 Kč

154 054 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Honzíkova, Praha

2 490 000 Kč

2 290 000 Kč

52 045 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 67 m²Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²

Prodej bytu 2+kk 67 m²

5. května 1059/17, Praha 4 - Nusle

8 450 000 Kč

126 119 Kč/m2

Realitní makléř: Vanda Vlašánková
Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
Realitní makléř: Vanda Vlašánková

Vanda Vlašánková

4.7

Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
1...313233...56

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 986 nemovitostí