Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

162 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 70 m²Prodej bytu 1+kk 70 m²
Prodej bytu 1+kk 70 m²
Prodej bytu 1+kk 70 m²

Prodej bytu 1+kk 70 m²

Hrabovská 940/10, Praha 14 - Hostavice

7 950 000 Kč

7 400 000 Kč

105 714 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Ruzyňské schody 555/5, Praha 6 - Ruzyně

5 400 000 Kč

4 600 000 Kč

80 702 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Krausova, Letňany, Praha

6 440 000 Kč

143 111 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 40 m²Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²

Prodej bytu 1+kk 40 m²

Vinohradská 3216/165, Praha 10 - Strašnice

7 790 000 Kč

6 990 000 Kč

174 750 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Tupolevova 469, Praha 18 - Letňany

7 999 000 Kč

129 016 Kč/m2

Prodej atypického bytu 39 m²Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²

Prodej atypického bytu 39 m²

U Jezerky 1158/4, Praha 4 - Nusle

5 490 000 Kč

4 950 000 Kč

126 923 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Pod Harfou 1049/17, Praha 9 - Vysočany

6 565 000 Kč

5 975 000 Kč

108 636 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 47 m²Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²

Prodej bytu 2+1 47 m²

Limuzská 530/37, Praha 10 - Malešice

7 900 000 Kč

7 800 000 Kč

165 957 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 55 m²Prodej bytu 1+1 55 m²
Prodej bytu 1+1 55 m²
Prodej bytu 1+1 55 m²

Prodej bytu 1+1 55 m²

Evropská 362/169, Praha 6 - Liboc

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

90 727 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

náměstí Protifašistických bojovníků 102/4, Praha 22 - Uhříněves

8 490 000 Kč

7 980 000 Kč

102 308 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
1...131415...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 nemovitostí