Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

164 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Kotlaska, Praha

6 290 000 Kč

174 722 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 687 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

7 290 000 Kč

165 682 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Na vrcholu, Praha

8 000 000 Kč

7 500 000 Kč

133 929 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Hartigova 1185/102, Praha 3 - Žižkov

5 890 000 Kč

203 103 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Drimlova 2513/1, Praha 13 - Stodůlky

5 999 000 Kč

139 512 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 24 m²Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²

Prodej bytu 1+1 24 m²

Holečkova 2282/76, Praha 5 - Smíchov

6 490 000 Kč

270 417 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability

Populární

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Elišky Přemyslovny 414, Praha - Zbraslav

7 500 000 Kč

119 048 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1217 m²Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Praha, okres Praha 6

3 490 000 Kč

2 868 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Praha, okres Praha 9

2 686 309 Kč

50 685 Kč/m2

Populární

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

Žitavského 568, Praha - Zbraslav

5 990 000 Kč

54 455 Kč/m2

123...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 687 nemovitostí