Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

162 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

7 990 000 Kč

135 424 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

5 490 000 Kč

211 154 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Vyletalova 958/3, Praha 18 - Letňany

6 150 000 Kč

219 643 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Borečkova, Praha

7 850 000 Kč

7 490 000 Kč

149 800 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Bohnická 38/8, Praha 8 - Bohnice

7 099 000 Kč

6 800 000 Kč

154 545 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Střížkovská 8/9, Praha 8 - Střížkov

7 450 000 Kč

7 100 000 Kč

169 048 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Pod Nouzovem, Praha

6 881 500 Kč

5 781 500 Kč

180 672 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Tusarova 1285/3, Praha - Holešovice

7 500 000 Kč

7 390 000 Kč

254 828 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

U michelského mlýna, Praha

7 490 560 Kč

234 080 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Ďáblická 161/8, Praha - Ďáblice

8 440 000 Kč

7 999 000 Kč

163 245 Kč/m2

1...567...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 nemovitostí