Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

562 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Havlíčkovo náměstí 112/4, Praha 3 - Žižkov

8 499 000 Kč

197 651 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 001 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²

Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²

Elišky Přemyslovny 451, Praha - Zbraslav

1 300 000 Kč

92 857 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Dienzenhoferovy sady 1102/1, Praha 5 - Smíchov

7 900 000 Kč

91 860 Kč/m2

Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²

Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²

Praha, okres Praha 6

3 490 000 Kč

112 581 Kč/m2

Prodej atypického bytu 39 m²Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²

Prodej atypického bytu 39 m²

U Jezerky 1158/4, Praha 4 - Nusle

2 745 000 Kč

2 475 000 Kč

63 462 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Milevská 2094, Praha

24 000 000 Kč

480 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 41 m²Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²

Prodej bytu 1+kk 41 m²

Vítkova 236/15, Praha 8 - Karlín

8 600 000 Kč

7 990 000 Kč

194 878 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Doubravická 1307/14, Praha 11 - Chodov

5 200 000 Kč

123 810 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Kristýna Lindovská
Realitní kancelář:
Realitní makléř: Mgr. Kristýna Lindovská

Mgr. Kristýna Lindovská

5.0

Realitní kancelář:
Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Zelenohorská, Praha

6 750 000 Kč

156 977 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Svépomoci, Praha

8 500 000 Kč

95 506 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
1...789...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 001 nemovitostí