Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou od 13 mil. Kč

Od 13 mil. Kč

176 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1273 m²Prodej stavebního pozemku 1273 m²
Prodej stavebního pozemku 1273 m²
Prodej stavebního pozemku 1273 m²

Prodej stavebního pozemku 1273 m²

Praha, okres území Hlavního města Prahy

14 500 000 Kč

11 390 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 196 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²

7. května, Praha

24 000 000 Kč

138 728 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

K náhonu 987/6, Praha 9 - Hloubětín

16 100 000 Kč

13 900 000 Kč

173 750 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 97 m²Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²

Prodej bytu 3+kk 97 m²

Plzeňská, Praha

16 490 000 Kč

170 000 Kč/m2

Prodej bytu 120 m²Prodej bytu 120 m²
Prodej bytu 120 m²
Prodej bytu 120 m²

Prodej bytu 120 m²

Česká 1136/7, Praha 5 - Košíře

18 490 000 Kč

17 990 000 Kč

149 917 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Schránilova 1279/2, Praha 5 - Hlubočepy

13 490 000 Kč

198 382 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Za zahradami 389/13, Praha - Dolní Měcholupy

13 800 000 Kč

162 353 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²

Ke Zbuzanům 1168/28, Praha - Řeporyje

23 490 000 Kč

172 721 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej atypického bytu 270 m²Prodej atypického bytu 270 m²
Prodej atypického bytu 270 m²
Prodej atypického bytu 270 m²

Prodej atypického bytu 270 m²

Malostranské náměstí, Praha

39 950 000 Kč

147 963 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 305 m²Prodej bytu 3+kk 305 m²
Prodej bytu 3+kk 305 m²
Prodej bytu 3+kk 305 m²

Prodej bytu 3+kk 305 m²

Křížová, Praha

45 000 000 Kč

147 541 Kč/m2

1...141516...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 196 nemovitostí