Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou od 20 mil. Kč

Od 20 mil. Kč

71 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²

Zahradníčkova 1118/2, Praha 5 - Košíře

38 999 000 Kč

161 153 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 482 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²
Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²
Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²

Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²

Karfíkova 903, Praha - Šeberov

29 990 000 Kč

84 718 Kč/m2

Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²

Čistovická 243/26, Praha 17 - Řepy

24 000 000 Kč

108 597 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 108 m²Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²

Prodej bytu 3+kk 108 m²

Zelená 1743/18, Praha 6 - Dejvice

22 990 000 Kč

212 870 Kč/m2

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

K Novému dvoru, Praha

33 000 000 Kč

82 915 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²

Praha, okres Praha 5

33 990 000 Kč

225 099 Kč/m2

Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²

K Říčanům 437/29, Praha - Kolovraty

29 000 000 Kč

121 849 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 122 m²Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²

Prodej bytu 4+kk 122 m²

Tomášská 11/7, Praha 1 - Malá Strana

26 900 000 Kč

220 492 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Dobročovická, Praha

21 500 000 Kč

20 500 000 Kč

107 895 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 15939 m²Prodej stavebního pozemku 15939 m²
Prodej stavebního pozemku 15939 m²
Prodej stavebního pozemku 15939 m²

Prodej stavebního pozemku 15939 m²

Třísovská, Praha - Točná

84 100 000 Kč

5 276 Kč/m2

123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 482 nemovitostí