Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou od 21 mil. Kč

Od 21 mil. Kč

64 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 166 m²Prodej bytu 4+1 166 m²
Prodej bytu 4+1 166 m²
Prodej bytu 4+1 166 m²

Prodej bytu 4+1 166 m²

Lípová, Praha

29 990 000 Kč

180 663 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 418 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 194 m²Prodej bytu 194 m²
Prodej bytu 194 m²
Prodej bytu 194 m²

Prodej bytu 194 m²

Učňovská 393/13, Praha 9 - Hrdlořezy

37 500 000 Kč

193 299 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Dobročovická, Praha

21 500 000 Kč

113 158 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Vinohradská, Praha

22 048 000 Kč

265 639 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²

Podchýšská 113, Praha 12 - Cholupice

25 000 000 Kč

103 306 Kč/m2

Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²

Křemenáčová 287, Praha 22 - Pitkovice

39 390 000 Kč

119 364 Kč/m2

Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²

Vinohrady 74/4, Praha 16 - Radotín

31 990 000 Kč

29 999 999 Kč

122 449 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 200 m²Prodej bytu 5+1 200 m²
Prodej bytu 5+1 200 m²
Prodej bytu 5+1 200 m²

Prodej bytu 5+1 200 m²

Janovského 1116/10, Praha 7 - Holešovice

34 000 000 Kč

170 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²

Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²

Pražského povstání 1170/31, Praha - Kunratice

33 900 000 Kč

95 493 Kč/m2

Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²

Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²

Kosořská, Praha

24 900 000 Kč

75 227 Kč/m2

1...345...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 418 nemovitostí