Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou od 27 mil. Kč

Od 27 mil. Kč

35 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²

Hajní 1367, Praha 14 - Kyje

27 000 000 Kč

81 818 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 210 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²

Praha, okres Praha 10

28 000 000 Kč

84 848 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²

Hodějovská 3/7, Praha 14 - Kyje

27 900 000 Kč

126 818 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Klapkova 460/72, Praha 8 - Kobylisy

35 800 000 Kč

32 600 000 Kč

181 111 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²

Zahradníčkova 1118/2, Praha 5 - Košíře

38 999 000 Kč

161 153 Kč/m2

Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²
Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²
Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²

Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²

Karfíkova 903, Praha - Šeberov

29 990 000 Kč

84 718 Kč/m2

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

K Novému dvoru, Praha

33 000 000 Kč

82 915 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²

Praha, okres Praha 5

33 990 000 Kč

225 099 Kč/m2

Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²

K Říčanům 437/29, Praha - Kolovraty

29 000 000 Kč

121 849 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 15939 m²Prodej stavebního pozemku 15939 m²
Prodej stavebního pozemku 15939 m²
Prodej stavebního pozemku 15939 m²

Prodej stavebního pozemku 15939 m²

Třísovská, Praha - Točná

84 100 000 Kč

5 276 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 210 nemovitostí