Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

76 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Studený 57, Studený

2 400 000 Kč

1 990 000 Kč

28 429 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 554 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Za Šumavou 442, Žleby

2 000 000 Kč

40 816 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²

Kosmonosy ev. č. 519, Kosmonosy

2 400 000 Kč

133 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej stavebního pozemku 801 m²Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²

Prodej stavebního pozemku 801 m²

Chotěšice, okres Nymburk

3 090 000 Kč

2 900 000 Kč

3 620 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

3.8

Realitní kancelář: Reality Schneider
Prodej stavebního pozemku 3961 m²Prodej stavebního pozemku 3961 m²
Prodej stavebního pozemku 3961 m²
Prodej stavebního pozemku 3961 m²

Prodej stavebního pozemku 3961 m²

Milín, okres Příbram

2 450 000 Kč

1 995 000 Kč

504 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 21 m²Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²

Prodej bytu 1+kk 21 m²

Lázeňská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav

3 950 000 Kč

2 650 000 Kč

126 190 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej stavebního pozemku 819 m²Prodej stavebního pozemku 819 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m²

Prodej stavebního pozemku 819 m²

Vlastějovice, okres Kutná Hora

2 290 000 Kč

1 690 000 Kč

2 063 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²

U Velkého rybníka ev. č. 93, Jesenice

2 750 000 Kč

2 250 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej stavebního pozemku 2250 m²Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Pochvalov, okres Rakovník

3 080 000 Kč

3 000 000 Kč

1 333 Kč/m2

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Krtská, Jesenice

2 750 000 Kč

45 082 Kč/m2

123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 554 nemovitostí