Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

227 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²
Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²
Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²

Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²

Ořech, okres Praha-západ

450 000 Kč

23 684 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 493 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Hradčanská, Kladno

3 188 000 Kč

99 625 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Mírová 472/35, Milovice

3 990 000 Kč

95 000 Kč/m2

Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²

Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²

Svojšice 57, Svojšice

2 595 000 Kč

64 875 Kč/m2

Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²

Hrusice, okres Praha-východ

3 650 000 Kč

76 042 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Brodská 96, Příbram VIII

3 790 000 Kč

70 185 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²

Obecnice 242, Obecnice

2 250 000 Kč

32 143 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Bečváry 190, Bečváry

4 990 000 Kč

70 282 Kč/m2

Prodej chaty 117 m²Prodej chaty 117 m²
Prodej chaty 117 m²
Prodej chaty 117 m²

Prodej chaty 117 m²

Bělá pod Bezdězem, Mladá Boleslav

2 990 000 Kč

25 556 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

Rozhled, Mělník

3 080 500 Kč

93 348 Kč/m2

1...141516...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 493 nemovitostí