Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

228 nemovitostí

doporučené

Prodej atypického bytu 88 m²Prodej atypického bytu 88 m²
Prodej atypického bytu 88 m²
Prodej atypického bytu 88 m²

Prodej atypického bytu 88 m²

Nupaky, Nupaky

5 000 000 Kč

4 800 000 Kč

54 545 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 492 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²

Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²

Mrač, okres Benešov

2 499 000 Kč

2 090 000 Kč

27 867 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Rubešova 551, Benešov

4 990 000 Kč

110 889 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²

Nábřežní 84, Zruč nad Sázavou

3 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

5 200 000 Kč

4 500 000 Kč

22 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Radíč, okres Příbram

2 300 000 Kč

2 530 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²

Křečovice, okres Benešov

2 920 000 Kč

2 820 000 Kč

35 250 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5635 m²Prodej stavebního pozemku 5635 m²
Prodej stavebního pozemku 5635 m²
Prodej stavebního pozemku 5635 m²

Prodej stavebního pozemku 5635 m²

Vysoký Chlumec, okres Příbram

4 099 000 Kč

727 Kč/m2

Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Potočiny ev. č. 409, Poříčí nad Sázavou

2 490 000 Kč

1 790 000 Kč

43 659 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej stavebního pozemku 970 m²Prodej stavebního pozemku 970 m²
Prodej stavebního pozemku 970 m²
Prodej stavebního pozemku 970 m²

Prodej stavebního pozemku 970 m²

Břežany I, okres Kolín

2 740 000 Kč

2 825 Kč/m2

1...212223

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 492 nemovitostí