Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

228 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Skůry 29, Hobšovice

4 700 000 Kč

38 843 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 492 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Za Šumavou 442, Žleby

2 000 000 Kč

40 816 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²

Kosmonosy ev. č. 519, Kosmonosy

2 400 000 Kč

133 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej stavebního pozemku 1760 m²Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Vrchotovy Janovice, okres Benešov

3 500 000 Kč

1 989 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová
Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová

Ing. Maryla Štarhová

4.7

Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²

Loket, okres Benešov

4 199 000 Kč

52 488 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 5+1 120 m²Prodej bytu 5+1 120 m²
Prodej bytu 5+1 120 m²
Prodej bytu 5+1 120 m²

Prodej bytu 5+1 120 m²

Milín, okres Příbram

4 500 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1299 m²Prodej stavebního pozemku 1299 m²
Prodej stavebního pozemku 1299 m²
Prodej stavebního pozemku 1299 m²

Prodej stavebního pozemku 1299 m²

Nižbor, okres Beroun

4 900 000 Kč

4 690 000 Kč

3 610 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej stavebního pozemku 1397 m²Prodej stavebního pozemku 1397 m²
Prodej stavebního pozemku 1397 m²
Prodej stavebního pozemku 1397 m²

Prodej stavebního pozemku 1397 m²

Písková Lhota, okres Mladá Boleslav

4 900 000 Kč

3 508 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

R. Těsnohlídka 1555, Čáslav-Nové Město

4 750 000 Kč

60 897 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 801 m²Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²

Prodej stavebního pozemku 801 m²

Chotěšice, okres Nymburk

3 090 000 Kč

2 900 000 Kč

3 620 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

3.8

Realitní kancelář: Reality Schneider
1...345...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 492 nemovitostí