okres Klatovy

Nemovitosti na prodej Sušice s cenou do 14 mil. Kč

Do 14 mil. Kč

5 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²

Palackého 320, Sušice III

6 990 000 Kč

6 950 000 Kč

41 124 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 19 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²

Jana Jáši, Sušice

9 250 000 Kč

77 083 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 630 m²Prodej stavebního pozemku 630 m²
Prodej stavebního pozemku 630 m²
Prodej stavebního pozemku 630 m²

Prodej stavebního pozemku 630 m²

Příkopy 80, Sušice

1 480 000 Kč

2 349 Kč/m2

Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²

Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²

Na Štěbetce 883, Sušice II

13 500 000 Kč

12 900 000 Kč

48 679 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 812 m²Prodej stavebního pozemku 812 m²
Prodej stavebního pozemku 812 m²
Prodej stavebního pozemku 812 m²

Prodej stavebního pozemku 812 m²

Pod Kalichem, Sušice

3 400 000 Kč

3 200 000 Kč

3 941 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 19 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Klatovy

Nemovitosti na prodej Horažďovice

Nemovitosti na prodej Nýrsko

Nemovitosti na prodej Janovice nad Úhlavou