Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

118 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 47.15 m²Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Pod hvězdárnou 226/4, Teplice - Prosetice

1 590 000 Kč

33 722 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 501 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

U Červeného kostela 1850/8, Teplice - Trnovany

1 695 000 Kč

1 645 000 Kč

39 167 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1366 m²Prodej stavebního pozemku 1366 m²
Prodej stavebního pozemku 1366 m²
Prodej stavebního pozemku 1366 m²

Prodej stavebního pozemku 1366 m²

Jiříkov - Filipov, okres Děčín

887 900 Kč

650 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53.07 m²Prodej bytu 2+1 53.07 m²
Prodej bytu 2+1 53.07 m²
Prodej bytu 2+1 53.07 m²

Prodej bytu 2+1 53.07 m²

Hlávkova 1379, Teplice - Trnovany

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

37 498 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1160 m²Prodej stavebního pozemku 1160 m²
Prodej stavebního pozemku 1160 m²
Prodej stavebního pozemku 1160 m²

Prodej stavebního pozemku 1160 m²

Varnsdorf, okres Děčín

1 260 000 Kč

1 086 Kč/m2

Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

1 799 999 Kč

32 727 Kč/m2

Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²

Blankartice 61, Heřmanov

1 890 000 Kč

1 150 000 Kč

3 286 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Májová, Meziboří

1 559 900 Kč

28 362 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60.8 m²Prodej bytu 2+1 60.8 m²
Prodej bytu 2+1 60.8 m²
Prodej bytu 2+1 60.8 m²

Prodej bytu 2+1 60.8 m²

Hluboká 478, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 790 000 Kč

29 441 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 831 m²Prodej stavebního pozemku 831 m²
Prodej stavebního pozemku 831 m²
Prodej stavebního pozemku 831 m²

Prodej stavebního pozemku 831 m²

Jiříkov

849 000 Kč

690 000 Kč

830 Kč/m2

1...101112

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 501 nemovitostí