Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

224 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Pokutická, Kadaň

1 149 000 Kč

1 099 000 Kč

54 950 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 009 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3162 m²Prodej stavebního pozemku 3162 m²
Prodej stavebního pozemku 3162 m²
Prodej stavebního pozemku 3162 m²

Prodej stavebního pozemku 3162 m²

Rybniště, okres Děčín

2 290 000 Kč

724 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 971 m²Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²

Prodej stavebního pozemku 971 m²

Hraniční stezka, Varnsdorf

1 900 000 Kč

1 699 999 Kč

1 751 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Lipová, Kamenná, Jílové

3 199 000 Kč

2 850 000 Kč

37 013 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Krupka, okres Teplice

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

18 889 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 992 m²Prodej stavebního pozemku 992 m²
Prodej stavebního pozemku 992 m²
Prodej stavebního pozemku 992 m²

Prodej stavebního pozemku 992 m²

Jiříkov - Filipov, okres Děčín

793 600 Kč

800 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Kostnická 4077, Chomutov

2 650 000 Kč

2 450 000 Kč

41 525 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Jana Kubelíka, Most

2 100 000 Kč

1 999 900 Kč

49 998 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Scheinerova, Teplice

3 300 000 Kč

2 699 000 Kč

35 052 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Strojetice 47, Kryry

2 650 000 Kč

2 499 000 Kč

40 306 Kč/m2

1...91011...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 009 nemovitostí