Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

223 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²
Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²
Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²

Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²

Čajkovského 1685/6, Ústí nad Labem-centrum

1 499 000 Kč

3 748 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 002 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Kamenná, Chomutov

1 792 000 Kč

29 867 Kč/m2

Realitní makléř: Alena Ludvíková a Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Alena Ludvíková a Pavel Kysilko

Alena Ludvíková a Pavel Kysilko

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²

Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²

Mariánské údolí, Klášterec nad Ohří

1 499 900 Kč

1 399 900 Kč

18 181 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Baráčnická, Ústí nad Labem

2 590 000 Kč

78 485 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu 200 m², pozemek 3386 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3386 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3386 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3386 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3386 m²

Císařský ev. č. 28, Šluknov

2 990 000 Kč

14 950 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 4+1 99 m²Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²

Prodej bytu 4+1 99 m²

Jindřicha Plachty 183, Ústí nad Labem - Mojžíř

1 250 000 Kč

12 626 Kč/m2

Realitní makléř: Isabela Škuthanová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Isabela Škuthanová

Isabela Škuthanová

4.7

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²

Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²

Smolnice 66, Smolnice

2 600 000 Kč

2 400 000 Kč

48 980 Kč/m2

Realitní makléř: Alena Zíková
Realitní kancelář: ALZI Reality
Realitní makléř: Alena Zíková

Alena Zíková

Realitní kancelář: ALZI Reality
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Hraniční, Děčín

870 000 Kč

51 176 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²

Chřibská, okres Děčín

2 399 000 Kč

39 983 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²

Jeníkov 1, Jeníkov

2 990 000 Kč

23 000 Kč/m2

1...131415...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 002 nemovitostí