Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

101 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²

Radonice 155, Radonice

1 700 000 Kč

22 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 419 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²

Julčín, Úštěk

1 836 900 Kč

13 916 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

1. máje 2900/9, Most

1 749 900 Kč

31 816 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Aléská 255, Bílina - Pražské Předměstí

1 599 900 Kč

47 056 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Aléská 255, Bílina - Pražské Předměstí

1 899 900 Kč

38 773 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Jindřicha Plachty, Ústí nad Labem

1 790 000 Kč

27 121 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Sídliště pionýrů, Úštěk

1 290 000 Kč

32 250 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

Mlýnská 361, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 190 000 Kč

54 091 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 4+1 73 m²Prodej bytu 4+1 73 m²
Prodej bytu 4+1 73 m²
Prodej bytu 4+1 73 m²

Prodej bytu 4+1 73 m²

Hamerská 293, Litvínov - Janov

1 389 000 Kč

19 027 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Pražská 3002/16, Teplice

1 960 000 Kč

50 256 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
123...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 419 nemovitostí