Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

101 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Lidická, Most

2 199 900 Kč

2 000 000 Kč

31 250 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 419 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 666 m²Prodej stavebního pozemku 666 m²
Prodej stavebního pozemku 666 m²
Prodej stavebního pozemku 666 m²

Prodej stavebního pozemku 666 m²

Opočno, okres Louny

1 290 000 Kč

1 937 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Krupka, okres Teplice

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

18 889 Kč/m2

Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²
Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²
Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²

Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²

U Zámku 126, Třebívlice

1 990 000 Kč

94 762 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 551 m²Prodej stavebního pozemku 551 m²
Prodej stavebního pozemku 551 m²
Prodej stavebního pozemku 551 m²

Prodej stavebního pozemku 551 m²

Myslivečkova 17, Ústí nad Labem

1 090 000 Kč

1 978 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 824 m²Prodej stavebního pozemku 824 m²
Prodej stavebního pozemku 824 m²
Prodej stavebního pozemku 824 m²

Prodej stavebního pozemku 824 m²

Krásný Dvůr, Krásný Dvůr

1 600 000 Kč

1 942 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 729 m²Prodej stavebního pozemku 729 m²
Prodej stavebního pozemku 729 m²
Prodej stavebního pozemku 729 m²

Prodej stavebního pozemku 729 m²

Perštejn, okres Chomutov

1 970 000 Kč

2 702 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej stavebního pozemku 500 m²Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²

Prodej stavebního pozemku 500 m²

Martiněves, okres Litoměřice

1 700 000 Kč

3 400 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47.15 m²Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Pod hvězdárnou 226/4, Teplice - Prosetice

1 590 000 Kč

33 722 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

U Červeného kostela 1850/8, Teplice - Trnovany

1 695 000 Kč

1 645 000 Kč

39 167 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...891011

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 419 nemovitostí