Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

206 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Májová, Meziboří

1 559 900 Kč

28 362 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 915 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 60.8 m²Prodej bytu 2+1 60.8 m²
Prodej bytu 2+1 60.8 m²
Prodej bytu 2+1 60.8 m²

Prodej bytu 2+1 60.8 m²

Hluboká 478, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 790 000 Kč

29 441 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²

Litoměřická, Děčín

2 490 000 Kč

9 960 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1185 m²Prodej stavebního pozemku 1185 m²
Prodej stavebního pozemku 1185 m²
Prodej stavebního pozemku 1185 m²

Prodej stavebního pozemku 1185 m²

Bechlín, okres Litoměřice

2 999 000 Kč

2 799 000 Kč

2 362 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1489 m²Prodej stavebního pozemku 1489 m²
Prodej stavebního pozemku 1489 m²
Prodej stavebního pozemku 1489 m²

Prodej stavebního pozemku 1489 m²

Světec, okres Teplice

2 382 400 Kč

1 600 Kč/m2

Prodej chalupy 254 m²Prodej chalupy 254 m²
Prodej chalupy 254 m²
Prodej chalupy 254 m²

Prodej chalupy 254 m²

Hoštka, Litoměřice

2 999 000 Kč

2 599 000 Kč

10 232 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Levín, Levín

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

16 571 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Jizerská, Ústí nad Labem

2 800 000 Kč

42 424 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²

Sluneční 775, Šluknov

2 790 000 Kč

1 899 000 Kč

15 825 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej stavebního pozemku 761 m²Prodej stavebního pozemku 761 m²
Prodej stavebního pozemku 761 m²
Prodej stavebního pozemku 761 m²

Prodej stavebního pozemku 761 m²

Jarošova, Varnsdorf

1 069 000 Kč

1 405 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
1...192021

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 915 nemovitostí