Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

206 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 889 m²Prodej stavebního pozemku 889 m²
Prodej stavebního pozemku 889 m²
Prodej stavebního pozemku 889 m²

Prodej stavebního pozemku 889 m²

Holedeč, okres Louny

1 500 000 Kč

1 687 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 917 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

14. října 1046/1, Teplice - Trnovany

2 900 000 Kč

38 158 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Čsl. partyzánů, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Děčín

1 690 000 Kč

39 394 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Čsl. partyzánů, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Děčín

1 790 000 Kč

41 725 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 100 m²Prodej bytu 4+1 100 m²
Prodej bytu 4+1 100 m²
Prodej bytu 4+1 100 m²

Prodej bytu 4+1 100 m²

Karoliny Světlé 219/22, Rumburk 1

2 929 000 Kč

29 290 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 99 m²Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²

Prodej bytu 4+1 99 m²

Karla Čapka 245, Krupka - Maršov

2 199 999 Kč

22 222 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Karla Čapka 243, Krupka - Maršov

1 499 999 Kč

22 059 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 741 m²Prodej stavebního pozemku 741 m²
Prodej stavebního pozemku 741 m²
Prodej stavebního pozemku 741 m²

Prodej stavebního pozemku 741 m²

Žatec, okres Louny

2 900 000 Kč

3 914 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Nad Parkem, Meziboří

2 899 900 Kč

37 178 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 424 m²Prodej stavebního pozemku 424 m²
Prodej stavebního pozemku 424 m²
Prodej stavebního pozemku 424 m²

Prodej stavebního pozemku 424 m²

Petrohrad, okres Louny

1 500 000 Kč

3 538 Kč/m2

1...789...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 917 nemovitostí