Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

114 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 195 m², pozemek 1001 m²Prodej domu 195 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1001 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 1001 m²

Podbořany - Pšov, okres Louny

9 990 000 Kč

7 245 000 Kč

37 154 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 411 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²
Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²
Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²

Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²

Hřivice 18, Hřivice

9 900 000 Kč

7 200 000 Kč

19 303 Kč/m2

Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Peruc, Louny

5 990 000 Kč

48 306 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu, pozemek 1235 m²Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²

Prodej domu, pozemek 1235 m²

Vinařice, Vinařice

7 600 000 Kč

Prodej domu, pozemek 1650 m²Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²

Prodej domu, pozemek 1650 m²

Bezděkov, Žatec

6 390 000 Kč

Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²

Lukov, Úštěk

5 250 000 Kč

52 500 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²

Dukelská, Žatec

9 990 000 Kč

49 950 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²

Jeseninova 543/32, Ústí nad Labem - Střekov

8 990 000 Kč

68 106 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 5+1 110 m²Prodej bytu 5+1 110 m²
Prodej bytu 5+1 110 m²
Prodej bytu 5+1 110 m²

Prodej bytu 5+1 110 m²

Resslova, Ústí nad Labem

7 690 000 Kč

69 909 Kč/m2

Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²

Nerudova 916, Louny

7 900 000 Kč

73 832 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...567...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 411 nemovitostí