Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

531 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Luční, Litvínov

1 390 000 Kč

17 821 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 215 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²

Buškovice, Podbořany

2 790 000 Kč

2 590 000 Kč

13 925 Kč/m2

Prodej domu 620 m², pozemek 419 m²Prodej domu 620 m², pozemek 419 m²
Prodej domu 620 m², pozemek 419 m²
Prodej domu 620 m², pozemek 419 m²

Prodej domu 620 m², pozemek 419 m²

Maxima Gorkého 831/4, Vejprty

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 6468 m²Prodej stavebního pozemku 6468 m²
Prodej stavebního pozemku 6468 m²
Prodej stavebního pozemku 6468 m²

Prodej stavebního pozemku 6468 m²

Na Hampuši, Košťany

5 950 560 Kč

4 990 000 Kč

771 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Jaroslava Vrchlického 2817/11, Most

2 699 900 Kč

49 998 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²

Pod Lesem 567/41, Horní Jiřetín

9 999 000 Kč

111 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 34391 m²Prodej stavebního pozemku 34391 m²
Prodej stavebního pozemku 34391 m²
Prodej stavebního pozemku 34391 m²

Prodej stavebního pozemku 34391 m²

Lounická 288, Litvínov

39 999 000 Kč

1 163 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 208 m²Prodej domu 105 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 208 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 208 m²

Polní 294/1, Litoměřice - Pokratice

6 850 000 Kč

65 238 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4578 m²Prodej stavebního pozemku 4578 m²
Prodej stavebního pozemku 4578 m²
Prodej stavebního pozemku 4578 m²

Prodej stavebního pozemku 4578 m²

Skršín, okres Most

11 440 422 Kč

2 499 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Jaroslava Haška 1051/5, Most

1 899 900 Kč

48 715 Kč/m2

1...131415...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 215 nemovitostí