Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

531 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²
Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²
Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²

Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²

Dolní Zálezly, Dolní Zálezly

2 730 000 Kč

5 190 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 192 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Čeradice 36, Čeradice

4 800 000 Kč

4 400 000 Kč

24 176 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²

Libědice 86, Libědice

4 950 000 Kč

3 950 000 Kč

45 930 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1727 m²Prodej stavebního pozemku 1727 m²
Prodej stavebního pozemku 1727 m²
Prodej stavebního pozemku 1727 m²

Prodej stavebního pozemku 1727 m²

Polepy, okres Litoměřice

2 899 000 Kč

1 679 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²

Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²

Okružní, Most, Most

20 950 000 Kč

65 265 Kč/m2

Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²

Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²

Na Kolonii, Rumburk

3 550 000 Kč

9 889 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej stavebního pozemku 1366 m²Prodej stavebního pozemku 1366 m²
Prodej stavebního pozemku 1366 m²
Prodej stavebního pozemku 1366 m²

Prodej stavebního pozemku 1366 m²

Jiříkov - Filipov, okres Děčín

887 900 Kč

650 Kč/m2

Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²
Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²
Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²

Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²

Třebušín, okres Litoměřice

10 500 000 Kč

14 000 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

K Loučkám, Horní Litvínov, Litvínov

2 690 000 Kč

44 098 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53.07 m²Prodej bytu 2+1 53.07 m²
Prodej bytu 2+1 53.07 m²
Prodej bytu 2+1 53.07 m²

Prodej bytu 2+1 53.07 m²

Hlávkova 1379, Teplice - Trnovany

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

37 498 Kč/m2

1...434445...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 192 nemovitostí