Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

532 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

1 799 999 Kč

32 727 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 204 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²

Kozly, okres Louny

5 190 000 Kč

4 690 000 Kč

10 516 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²

Blankartice 61, Heřmanov

1 890 000 Kč

1 150 000 Kč

3 286 Kč/m2

Prodej domu 763 m², pozemek 4291 m²Prodej domu 763 m², pozemek 4291 m²
Prodej domu 763 m², pozemek 4291 m²
Prodej domu 763 m², pozemek 4291 m²

Prodej domu 763 m², pozemek 4291 m²

Bratislavská, Varnsdorf

8 500 000 Kč

11 140 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Májová, Meziboří

1 559 900 Kč

28 362 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2334 m²Prodej stavebního pozemku 2334 m²
Prodej stavebního pozemku 2334 m²
Prodej stavebního pozemku 2334 m²

Prodej stavebního pozemku 2334 m²

Straky, Zabrušany

7 850 000 Kč

3 363 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1657 m²Prodej stavebního pozemku 1657 m²
Prodej stavebního pozemku 1657 m²
Prodej stavebního pozemku 1657 m²

Prodej stavebního pozemku 1657 m²

Bečov, okres Most

3 148 300 Kč

1 900 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60.8 m²Prodej bytu 2+1 60.8 m²
Prodej bytu 2+1 60.8 m²
Prodej bytu 2+1 60.8 m²

Prodej bytu 2+1 60.8 m²

Hluboká 478, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 790 000 Kč

29 441 Kč/m2

Prodej vily 320 m², pozemek 3345 m²Prodej vily 320 m², pozemek 3345 m²
Prodej vily 320 m², pozemek 3345 m²
Prodej vily 320 m², pozemek 3345 m²

Prodej vily 320 m², pozemek 3345 m²

Lipová, Česká Kamenice, Česká Kamenice

14 780 000 Kč

12 990 000 Kč

40 594 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 740 m²Prodej domu 120 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 740 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 740 m²

Malé Březno 86, Malé Březno

12 990 000 Kč

108 250 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
1...474849...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 204 nemovitostí