Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

531 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1218 m²Prodej stavebního pozemku 1218 m²
Prodej stavebního pozemku 1218 m²
Prodej stavebního pozemku 1218 m²

Prodej stavebního pozemku 1218 m²

Petrovice, okres Ústí nad Labem

990 000 Kč

813 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 203 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 989 m²Prodej domu 200 m², pozemek 989 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 989 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 989 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 989 m²

Lužice, okres Most

12 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6937 m²Prodej stavebního pozemku 6937 m²
Prodej stavebního pozemku 6937 m²
Prodej stavebního pozemku 6937 m²

Prodej stavebního pozemku 6937 m²

Sedlec, okres Litoměřice

Neveřejná cena

Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²

Sluneční 775, Šluknov

2 790 000 Kč

1 899 000 Kč

15 825 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²

Moldava, okres Teplice

4 590 000 Kč

3 900 000 Kč

10 263 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 79 m²Prodej bytu 4+kk 79 m²
Prodej bytu 4+kk 79 m²
Prodej bytu 4+kk 79 m²

Prodej bytu 4+kk 79 m²

Loučná ev. č. 54, Loučná pod Klínovcem

9 990 000 Kč

126 456 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6184 m²Prodej stavebního pozemku 6184 m²
Prodej stavebního pozemku 6184 m²
Prodej stavebního pozemku 6184 m²

Prodej stavebního pozemku 6184 m²

Dubí, okres Teplice

11 530 000 Kč

1 864 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 522 m²Prodej domu 140 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 522 m²

Nerudova, Krupka

6 680 000 Kč

6 299 000 Kč

44 993 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej stavebního pozemku 761 m²Prodej stavebního pozemku 761 m²
Prodej stavebního pozemku 761 m²
Prodej stavebního pozemku 761 m²

Prodej stavebního pozemku 761 m²

Jarošova, Varnsdorf

1 069 000 Kč

1 405 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  byt 2+1 46.2 m²Prodaný  byt 2+1 46.2 m²
Prodaný  byt 2+1 46.2 m²
Prodaný  byt 2+1 46.2 m²

Prodaný byt 2+1 46.2 m²

Jana Zajíce 2870/16, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

53 896 Kč/m2

1...505152...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 203 nemovitostí