okres Ústí nad Labem

Nemovitosti na prodej Ústí nad Labem s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

52 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Jindřicha Plachty 188, Ústí nad Labem - Mojžíř

1 250 000 Kč

16 447 Kč/m2

Realitní makléř: Isabela Škuthanová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Isabela Škuthanová

Isabela Škuthanová

4.7

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 107 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Železná 168, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 950 000 Kč

1 850 000 Kč

47 436 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Baráčnická, Ústí nad Labem

2 590 000 Kč

78 485 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej stavebního pozemku 4999 m²Prodej stavebního pozemku 4999 m²
Prodej stavebního pozemku 4999 m²
Prodej stavebního pozemku 4999 m²

Prodej stavebního pozemku 4999 m²

Hospodářská 75, Ústí nad Labem

7 690 000 Kč

1 538 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 2100 m²Prodej stavebního pozemku 2100 m²
Prodej stavebního pozemku 2100 m²
Prodej stavebního pozemku 2100 m²

Prodej stavebního pozemku 2100 m²

Hospodářská 75, Ústí nad Labem

5 500 000 Kč

2 619 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 3+1 84 m²Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²

Prodej bytu 3+1 84 m²

Jizerská 2917/27, Ústí nad Labem - Severní Terasa

4 100 000 Kč

3 990 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Vuong
Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Realitní makléř: Miroslav Vuong

Miroslav Vuong

4.0

Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Prodej bytu 1+kk 20.3 m²Prodej bytu 1+kk 20.3 m²
Prodej bytu 1+kk 20.3 m²
Prodej bytu 1+kk 20.3 m²

Prodej bytu 1+kk 20.3 m²

Tolstého 1218/42, Ústí nad Labem - Střekov

2 190 000 Kč

107 882 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²

Hostovická 1910/75, Ústí nad Labem-centrum

6 160 000 Kč

42 192 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8439 m²Prodej stavebního pozemku 8439 m²
Prodej stavebního pozemku 8439 m²
Prodej stavebního pozemku 8439 m²

Prodej stavebního pozemku 8439 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

7 500 000 Kč

889 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1275 m²Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

1 799 999 Kč

1 412 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 107 nemovitostí