Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kladno s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

31 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Javorová 1130, Buštěhrad

12 450 000 Kč

107 328 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 207 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 28286 m²Prodej stavebního pozemku 28286 m²
Prodej stavebního pozemku 28286 m²
Prodej stavebního pozemku 28286 m²

Prodej stavebního pozemku 28286 m²

Smetanova, Slaný

67 700 000 Kč

2 393 Kč/m2

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Polní 1261, Buštěhrad

10 393 000 Kč

109 400 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 23300 m²Prodej stavebního pozemku 23300 m²
Prodej stavebního pozemku 23300 m²
Prodej stavebního pozemku 23300 m²

Prodej stavebního pozemku 23300 m²

Velvary, okres Kladno

29 125 000 Kč

1 250 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²

V. B. Třebízského 193, Klobuky

11 500 000 Kč

9 990 000 Kč

51 231 Kč/m2

Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²

28. října 1231, Kladno - Švermov

10 800 000 Kč

9 300 000 Kč

59 615 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 118 m²Prodej bytu 5+kk 118 m²
Prodej bytu 5+kk 118 m²
Prodej bytu 5+kk 118 m²

Prodej bytu 5+kk 118 m²

Na Obloucích, Kladno

8 950 000 Kč

75 847 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2032 m²Prodej stavebního pozemku 2032 m²
Prodej stavebního pozemku 2032 m²
Prodej stavebního pozemku 2032 m²

Prodej stavebního pozemku 2032 m²

Lomená, Kladno

16 900 000 Kč

11 990 000 Kč

5 901 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1465 m²Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Rud. Knotka, Kladno

50 268 000 Kč

17 580 000 Kč

12 000 Kč/m2

Prodej domu 228 m²Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²

Prodej domu 228 m²

42, Žižice

20 990 000 Kč

19 490 000 Kč

85 482 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 207 nemovitostí