okres Zlín

Nemovitosti na prodej Zlín s cenou do 16 mil. Kč

Do 16 mil. Kč

51 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Svat. Čecha 514, Zlín - Prštné

5 290 000 Kč

5 090 000 Kč

74 853 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 140 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²

Zlín, okres Zlín

11 470 000 Kč

9 980 000 Kč

46 636 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Slezská 4769, Zlín

5 600 000 Kč

76 712 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 135 m²Prodej bytu 3+kk 135 m²
Prodej bytu 3+kk 135 m²
Prodej bytu 3+kk 135 m²

Prodej bytu 3+kk 135 m²

Sadová 7250, Zlín

13 790 000 Kč

102 148 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 471 m²Prodej stavebního pozemku 471 m²
Prodej stavebního pozemku 471 m²
Prodej stavebního pozemku 471 m²

Prodej stavebního pozemku 471 m²

Zlín, okres Zlín

1 990 000 Kč

4 225 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Hlubočina 58, Zlín - Louky

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

třída Svobody 901, Zlín - Malenovice

4 490 000 Kč

88 039 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²

Zlín, okres Zlín

7 999 000 Kč

44 439 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Žlutá, Zlín

4 600 000 Kč

80 702 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Přílucká 4121, Zlín - Příluky

5 650 000 Kč

62 778 Kč/m2

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 140 nemovitostí