Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

32 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Zlín, okres Zlín

1 725 000 Kč

27 823 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 139 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

1 499 000 Kč

31 229 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²

Díly 291, Prusinovice

1 990 000 Kč

1 850 000 Kč

21 765 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²

Horní Němčí, okres Uherské Hradiště

2 600 000 Kč

1 990 000 Kč

39 800 Kč/m2

Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²

Strání ev. č. 90, Strání

1 550 000 Kč

36 047 Kč/m2

Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²

Bohuslavice u Zlína, okres Zlín

1 500 000 Kč

1 400 000 Kč

77 778 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²

Velký Ořechov 95, Velký Ořechov

1 790 000 Kč

1 490 000 Kč

11 037 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1386 m²Prodej stavebního pozemku 1386 m²
Prodej stavebního pozemku 1386 m²
Prodej stavebního pozemku 1386 m²

Prodej stavebního pozemku 1386 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

1 801 800 Kč

1 300 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Topolná, okres Uherské Hradiště

1 850 000 Kč

1 195 000 Kč

7 422 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 139 nemovitostí