Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

329 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 543 m²Prodej stavebního pozemku 543 m²
Prodej stavebního pozemku 543 m²
Prodej stavebního pozemku 543 m²

Prodej stavebního pozemku 543 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

2 300 000 Kč

4 236 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 294 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²

Masarykovo náměstí 167, Rožnov pod Radhoštěm

5 190 000 Kč

4 950 000 Kč

70 714 Kč/m2

Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²
Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²
Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²

Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

4 050 000 Kč

3 949 000 Kč

20 675 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 238 m²Prodej stavebního pozemku 238 m²
Prodej stavebního pozemku 238 m²
Prodej stavebního pozemku 238 m²

Prodej stavebního pozemku 238 m²

Vsetín, okres Vsetín

550 000 Kč

2 311 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 646 m²Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²

Prodej stavebního pozemku 646 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 858 m²Prodej stavebního pozemku 858 m²
Prodej stavebního pozemku 858 m²
Prodej stavebního pozemku 858 m²

Prodej stavebního pozemku 858 m²

Vizovice, okres Zlín

1 390 000 Kč

1 090 000 Kč

1 270 Kč/m2

Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Lomená, Zlín

4 690 000 Kč

4 190 000 Kč

71 017 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1215 m²Prodej stavebního pozemku 1215 m²
Prodej stavebního pozemku 1215 m²
Prodej stavebního pozemku 1215 m²

Prodej stavebního pozemku 1215 m²

Mistřice, okres Uherské Hradiště

1 050 500 Kč

865 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Svat. Čecha 514, Zlín - Prštné

5 290 000 Kč

5 090 000 Kč

74 853 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1271 m²Prodej stavebního pozemku 1271 m²
Prodej stavebního pozemku 1271 m²
Prodej stavebního pozemku 1271 m²

Prodej stavebního pozemku 1271 m²

Podkopná Lhota, okres Zlín

2 800 000 Kč

2 650 000 Kč

2 085 Kč/m2

1...121314...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 294 nemovitostí