Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

328 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²

Nový Hrozenkov, okres Vsetín

8 750 000 Kč

7 980 000 Kč

36 273 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 301 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²

Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²

Nový Hrozenkov, okres Vsetín

6 880 000 Kč

6 118 000 Kč

37 534 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 135 m²Prodej bytu 3+kk 135 m²
Prodej bytu 3+kk 135 m²
Prodej bytu 3+kk 135 m²

Prodej bytu 3+kk 135 m²

Sadová 7250, Zlín

13 790 000 Kč

102 148 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 498 m²Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²

Prodej stavebního pozemku 498 m²

Březolupy, okres Uherské Hradiště

890 000 Kč

1 787 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²

1. máje, Kroměříž

9 900 000 Kč

9 000 000 Kč

88 235 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2884 m²Prodej stavebního pozemku 2884 m²
Prodej stavebního pozemku 2884 m²
Prodej stavebního pozemku 2884 m²

Prodej stavebního pozemku 2884 m²

Hradská, Střílky

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Rataje, okres Kroměříž

4 170 000 Kč

2 800 000 Kč

2 557 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²

Otrokovice, okres Zlín

11 150 000 Kč

8 250 000 Kč

31 731 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Loučka, okres Zlín

3 890 000 Kč

19 450 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 950 m²Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²

Prodej stavebního pozemku 950 m²

Brusné, okres Kroměříž

1 990 000 Kč

2 095 Kč/m2

1...161718...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 301 nemovitostí