Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

332 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 207 m², pozemek 462 m²Prodej domu 207 m², pozemek 462 m²
Prodej domu 207 m², pozemek 462 m²
Prodej domu 207 m², pozemek 462 m²

Prodej domu 207 m², pozemek 462 m²

Březnice 66, Březnice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 294 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Dolní 361, Ostrožská Nová Ves

4 550 000 Kč

47 895 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1091 m²Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Vsetín, okres Vsetín

2 190 000 Kč

2 007 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Na Příkopě 648/38, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou

3 800 000 Kč

64 407 Kč/m2

Populární

Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²

Kunovice, okres Vsetín

6 900 000 Kč

86 250 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 93 m²Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²

Prodej bytu 4+kk 93 m²

Pod Nivami, Zlín

11 799 000 Kč

126 871 Kč/m2

Prodej domu 179 m²Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²

Prodej domu 179 m²

41, Poličná

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

21 732 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²

Kapradinová 549, Zlín - Mladcová

15 459 000 Kč

83 113 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 213 m²Prodej stavebního pozemku 213 m²
Prodej stavebního pozemku 213 m²
Prodej stavebního pozemku 213 m²

Prodej stavebního pozemku 213 m²

Traplice, okres Uherské Hradiště

990 000 Kč

4 648 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Okružní 4735, Zlín

6 179 000 Kč

75 354 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
123...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 294 nemovitostí