Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

332 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

5. května 1353, Rožnov pod Radhoštěm

Neveřejná cena

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 296 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²

Masarykova 82, Tlumačov

5 990 000 Kč

4 200 000 Kč

23 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 487 m²Prodej stavebního pozemku 487 m²
Prodej stavebního pozemku 487 m²
Prodej stavebního pozemku 487 m²

Prodej stavebního pozemku 487 m²

Bojkovice, okres Uherské Hradiště

680 000 Kč

1 396 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej domu 160 m², pozemek 734 m²Prodej domu 160 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 734 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 734 m²

Oldřichovice, okres Zlín

Neveřejná cena

Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²

Na Výšině, Vsetín

8 900 000 Kč

49 444 Kč/m2

Prodej domu 272 m², pozemek 271 m²Prodej domu 272 m², pozemek 271 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 271 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 271 m²

Prodej domu 272 m², pozemek 271 m²

U Stadionu, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště

15 500 000 Kč

56 985 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²

U Zastávky 260, Uherský Brod - Havřice

4 650 000 Kč

27 353 Kč/m2

Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²

Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²

Halenkovice 285, Halenkovice

11 499 000 Kč

47 714 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²

Sazovice 153, Sazovice

5 190 000 Kč

3 550 000 Kč

22 188 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 180 m², pozemek 979 m²Prodej domu 180 m², pozemek 979 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 979 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 979 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 979 m²

Na Drahách 319, Pozlovice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
1...272829...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 296 nemovitostí