Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

332 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1894 m²Prodej stavebního pozemku 1894 m²
Prodej stavebního pozemku 1894 m²
Prodej stavebního pozemku 1894 m²

Prodej stavebního pozemku 1894 m²

Racková, okres Zlín

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 295 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2445 m²Prodej stavebního pozemku 2445 m²
Prodej stavebního pozemku 2445 m²
Prodej stavebního pozemku 2445 m²

Prodej stavebního pozemku 2445 m²

Přílepy, okres Kroměříž

4 190 000 Kč

3 970 000 Kč

1 624 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²

Zlínská 1011/40, Holešov

11 490 000 Kč

8 990 000 Kč

49 944 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 585 m²Prodej stavebního pozemku 585 m²
Prodej stavebního pozemku 585 m²
Prodej stavebního pozemku 585 m²

Prodej stavebního pozemku 585 m²

Zlín

4 090 000 Kč

3 590 000 Kč

6 137 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Prodej bytu 4+kk 99 m²Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²

Prodej bytu 4+kk 99 m²

Pod Nivami, Zlín

11 899 000 Kč

120 192 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 93 m²Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²

Prodej bytu 4+kk 93 m²

Pod Nivami, Zlín

11 999 000 Kč

129 022 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1090 m²Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Újezdec, okres Uherské Hradiště

1 390 000 Kč

1 275 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej stavebního pozemku 1386 m²Prodej stavebního pozemku 1386 m²
Prodej stavebního pozemku 1386 m²
Prodej stavebního pozemku 1386 m²

Prodej stavebního pozemku 1386 m²

Racková, okres Zlín

5 405 000 Kč

3 900 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²

1. května, Uherský Brod

6 240 000 Kč

5 740 000 Kč

38 267 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 1743 m²Prodej stavebního pozemku 1743 m²
Prodej stavebního pozemku 1743 m²
Prodej stavebního pozemku 1743 m²

Prodej stavebního pozemku 1743 m²

Klabalská I, Zlín

9 290 000 Kč

8 790 000 Kč

5 043 Kč/m2

1...31323334

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 295 nemovitostí