Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 10 mil. Kč

Do 10 mil. Kč

1 131 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 23268 m²Prodej stavebního pozemku 23268 m²
Prodej stavebního pozemku 23268 m²
Prodej stavebního pozemku 23268 m²

Prodej stavebního pozemku 23268 m²

Rádlo, okres Jablonec nad Nisou

8 958 180 Kč

385 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 815 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 811 m²Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²

Prodej stavebního pozemku 811 m²

Hrobice, okres Pardubice

4 200 000 Kč

5 179 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1658 m²Prodej stavebního pozemku 1658 m²
Prodej stavebního pozemku 1658 m²
Prodej stavebního pozemku 1658 m²

Prodej stavebního pozemku 1658 m²

Hrobice, okres Pardubice

7 990 000 Kč

4 819 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 899 m²Prodej stavebního pozemku 899 m²
Prodej stavebního pozemku 899 m²
Prodej stavebního pozemku 899 m²

Prodej stavebního pozemku 899 m²

Hrobice, okres Pardubice

4 486 010 Kč

4 990 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Olešná, okres Beroun

2 650 000 Kč

2 724 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej stavebního pozemku 754 m²Prodej stavebního pozemku 754 m²
Prodej stavebního pozemku 754 m²
Prodej stavebního pozemku 754 m²

Prodej stavebního pozemku 754 m²

Ivaň, okres Prostějov

1 300 000 Kč

1 724 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 2030 m²Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Pertoltice, okres Kutná Hora

5 950 000 Kč

5 500 000 Kč

2 709 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1019 m²Prodej stavebního pozemku 1019 m²
Prodej stavebního pozemku 1019 m²
Prodej stavebního pozemku 1019 m²

Prodej stavebního pozemku 1019 m²

Rudná pod Pradědem, okres Bruntál

2 500 000 Kč

2 300 000 Kč

2 257 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Indrák
Realitní kancelář: hanakreality.cz
Realitní makléř: Pavel Indrák

Pavel Indrák

Realitní kancelář: hanakreality.cz
Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Samopše, Kutná Hora

3 790 000 Kč

4 738 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej stavebního pozemku 1517 m²Prodej stavebního pozemku 1517 m²
Prodej stavebního pozemku 1517 m²
Prodej stavebního pozemku 1517 m²

Prodej stavebního pozemku 1517 m²

Orlické Záhoří, okres Rychnov nad Kněžnou

5 699 999 Kč

3 757 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
1...141516...114

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 815 stavebních pozemků