Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 10 mil. Kč

Do 10 mil. Kč

1 133 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1416 m²Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Šenov, okres Ostrava-město

2 050 000 Kč

1 448 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 828 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 905 m²Prodej stavebního pozemku 905 m²
Prodej stavebního pozemku 905 m²
Prodej stavebního pozemku 905 m²

Prodej stavebního pozemku 905 m²

Nezabylice, okres Chomutov

2 840 000 Kč

3 138 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1207 m²Prodej stavebního pozemku 1207 m²
Prodej stavebního pozemku 1207 m²
Prodej stavebního pozemku 1207 m²

Prodej stavebního pozemku 1207 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

2 190 000 Kč

1 814 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 251 m²Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²

Prodej stavebního pozemku 251 m²

Na Skalce, Častolovice

1 195 000 Kč

4 761 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej stavebního pozemku 1002 m²Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Mnichovo Hradiště

4 990 000 Kč

4 980 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3388 m²Prodej stavebního pozemku 3388 m²
Prodej stavebního pozemku 3388 m²
Prodej stavebního pozemku 3388 m²

Prodej stavebního pozemku 3388 m²

Luka nad Jihlavou, okres Jihlava

1 185 000 Kč

350 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2348 m²Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Nová Ves, Frýdlant nad Ostravicí

6 299 999 Kč

2 683 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 444 m²Prodej stavebního pozemku 444 m²
Prodej stavebního pozemku 444 m²
Prodej stavebního pozemku 444 m²

Prodej stavebního pozemku 444 m²

U Školky 256, Velké Bílovice

4 495 000 Kč

10 124 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1388 m²Prodej stavebního pozemku 1388 m²
Prodej stavebního pozemku 1388 m²
Prodej stavebního pozemku 1388 m²

Prodej stavebního pozemku 1388 m²

Dubí, okres Teplice

1 790 000 Kč

1 290 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 2692 m²Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Přítluky, okres Břeclav

8 490 000 Kč

3 154 Kč/m2

1...707172...114

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 828 stavebních pozemků