Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 23 mil. Kč

Do 23 mil. Kč

1 229 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 699 m²Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²

Prodej stavebního pozemku 699 m²

Lažany, okres Blansko

4 500 000 Kč

6 438 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 377 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 4927 m²Prodej stavebního pozemku 4927 m²
Prodej stavebního pozemku 4927 m²
Prodej stavebního pozemku 4927 m²

Prodej stavebního pozemku 4927 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

12 500 000 Kč

2 537 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 962 m²Prodej stavebního pozemku 962 m²
Prodej stavebního pozemku 962 m²
Prodej stavebního pozemku 962 m²

Prodej stavebního pozemku 962 m²

Slavkov, okres Opava

3 750 000 Kč

3 898 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 803 m²Prodej stavebního pozemku 803 m²
Prodej stavebního pozemku 803 m²
Prodej stavebního pozemku 803 m²

Prodej stavebního pozemku 803 m²

Svojkovice, okres Rokycany

3 790 000 Kč

4 720 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 500 m²Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²

Prodej stavebního pozemku 500 m²

Opava, okres Opava

925 000 Kč

1 850 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Opava, okres Opava

1 850 000 Kč

1 850 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 873 m²Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²

Prodej stavebního pozemku 873 m²

Průběžná, Chleby

3 490 000 Kč

3 998 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Nivka ev. č. 68, Hvozdná

3 700 000 Kč

5 007 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1035 m²Prodej stavebního pozemku 1035 m²
Prodej stavebního pozemku 1035 m²
Prodej stavebního pozemku 1035 m²

Prodej stavebního pozemku 1035 m²

Lomec, okres Klatovy

2 898 000 Kč

2 800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1091 m²Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Podhradí, okres Cheb

1 097 500 Kč

1 006 Kč/m2

1...313233...123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 377 stavebních pozemků