Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 24 mil. Kč

Do 24 mil. Kč

1 232 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1063 m²Prodej stavebního pozemku 1063 m²
Prodej stavebního pozemku 1063 m²
Prodej stavebního pozemku 1063 m²

Prodej stavebního pozemku 1063 m²

Vsetín, okres Vsetín

3 900 000 Kč

3 669 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 378 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Podhradí, okres Cheb

1 028 500 Kč

1 022 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1961 m²Prodej stavebního pozemku 1961 m²
Prodej stavebního pozemku 1961 m²
Prodej stavebního pozemku 1961 m²

Prodej stavebního pozemku 1961 m²

Chvalšiny, okres Český Krumlov

2 100 000 Kč

1 071 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1562 m²Prodej stavebního pozemku 1562 m²
Prodej stavebního pozemku 1562 m²
Prodej stavebního pozemku 1562 m²

Prodej stavebního pozemku 1562 m²

Opava, okres Opava

4 499 000 Kč

2 880 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1275 m²Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Lužany, okres Jičín

1 912 500 Kč

1 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1140 m²Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Sudovo Hlavno, okres Praha-východ

7 220 000 Kč

7 199 000 Kč

6 315 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5228 m²Prodej stavebního pozemku 5228 m²
Prodej stavebního pozemku 5228 m²
Prodej stavebního pozemku 5228 m²

Prodej stavebního pozemku 5228 m²

Železnice, okres Jičín

7 500 000 Kč

1 435 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1290 m²Prodej stavebního pozemku 1290 m²
Prodej stavebního pozemku 1290 m²
Prodej stavebního pozemku 1290 m²

Prodej stavebního pozemku 1290 m²

Ostružno, okres Jičín

2 990 000 Kč

2 318 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Železnice, okres Jičín

1 650 000 Kč

1 650 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 462 m²Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²

Prodej stavebního pozemku 462 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 990 000 Kč

12 965 Kč/m2

1...323334...124

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 378 stavebních pozemků