Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

1 239 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 600 m²Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²

Prodej stavebního pozemku 600 m²

Březůvky, okres Zlín

1 580 000 Kč

2 633 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 324 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 889 m²Prodej stavebního pozemku 889 m²
Prodej stavebního pozemku 889 m²
Prodej stavebního pozemku 889 m²

Prodej stavebního pozemku 889 m²

Holedeč, okres Louny

1 500 000 Kč

1 687 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1399 m²Prodej stavebního pozemku 1399 m²
Prodej stavebního pozemku 1399 m²
Prodej stavebního pozemku 1399 m²

Prodej stavebního pozemku 1399 m²

Polom, okres Přerov

1 538 900 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1795 m²Prodej stavebního pozemku 1795 m²
Prodej stavebního pozemku 1795 m²
Prodej stavebního pozemku 1795 m²

Prodej stavebního pozemku 1795 m²

Jevany, okres Praha-východ

11 200 000 Kč

6 240 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1575 m²Prodej stavebního pozemku 1575 m²
Prodej stavebního pozemku 1575 m²
Prodej stavebního pozemku 1575 m²

Prodej stavebního pozemku 1575 m²

Mladé Buky, okres Trutnov

2 362 500 Kč

1 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1424 m²Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Ve Štítku ev. č. 659, Mníšek pod Brdy

9 680 000 Kč

6 798 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5000 m²Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Ruda nad Moravou, okres Šumperk

5 000 000 Kč

1 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1093 m²Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Příšov, okres Plzeň-sever

5 620 206 Kč

5 142 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5948 m²Prodej stavebního pozemku 5948 m²
Prodej stavebního pozemku 5948 m²
Prodej stavebního pozemku 5948 m²

Prodej stavebního pozemku 5948 m²

Bystřany, okres Teplice

5 590 000 Kč

940 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 891 m²Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²

Prodej stavebního pozemku 891 m²

Moravské Málkovice, okres Vyškov

2 405 700 Kč

2 700 Kč/m2

1...333435...124

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 324 stavebních pozemků