Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

592 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 727 m²Prodej stavebního pozemku 727 m²
Prodej stavebního pozemku 727 m²
Prodej stavebního pozemku 727 m²

Prodej stavebního pozemku 727 m²

Kvasiny

1 810 230 Kč

2 490 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 886 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 742 m²Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²

Prodej stavebního pozemku 742 m²

Kvasiny

1 847 580 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 776 m²Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²

Prodej stavebního pozemku 776 m²

Kvasiny

1 932 240 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2143 m²Prodej stavebního pozemku 2143 m²
Prodej stavebního pozemku 2143 m²
Prodej stavebního pozemku 2143 m²

Prodej stavebního pozemku 2143 m²

Zlechov, okres Uherské Hradiště

1 800 000 Kč

840 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1167 m²Prodej stavebního pozemku 1167 m²
Prodej stavebního pozemku 1167 m²
Prodej stavebního pozemku 1167 m²

Prodej stavebního pozemku 1167 m²

Ledce, okres Mladá Boleslav

2 790 000 Kč

2 391 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 500 m²Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²

Prodej stavebního pozemku 500 m²

Opava, okres Opava

925 000 Kč

1 850 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Opava, okres Opava

1 850 000 Kč

1 850 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1044 m²Prodej stavebního pozemku 1044 m²
Prodej stavebního pozemku 1044 m²
Prodej stavebního pozemku 1044 m²

Prodej stavebního pozemku 1044 m²

Lomec, okres Klatovy

2 923 200 Kč

2 800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1091 m²Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Podhradí, okres Cheb

1 097 500 Kč

1 006 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 770 m²Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²

Prodej stavebního pozemku 770 m²

Podhradí, okres Cheb

840 500 Kč

1 092 Kč/m2

1...141516...60

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 886 stavebních pozemků