Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

1 243 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1281 m²Prodej stavebního pozemku 1281 m²
Prodej stavebního pozemku 1281 m²
Prodej stavebního pozemku 1281 m²

Prodej stavebního pozemku 1281 m²

Poniklá, okres Semily

2 150 000 Kč

1 980 000 Kč

1 546 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 411 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1131 m²Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Kluky, okres Mladá Boleslav

2 578 522 Kč

2 280 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1532 m²Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Sáňkařská, Liberec

4 970 000 Kč

3 244 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1042 m²Prodej stavebního pozemku 1042 m²
Prodej stavebního pozemku 1042 m²
Prodej stavebního pozemku 1042 m²

Prodej stavebního pozemku 1042 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

5 860 000 Kč

5 300 000 Kč

5 086 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 656 m²Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²

Prodej stavebního pozemku 656 m²

Zlaté Hory - Salisov, okres Jeseník

1 200 000 Kč

1 829 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej stavebního pozemku 1288 m²Prodej stavebního pozemku 1288 m²
Prodej stavebního pozemku 1288 m²
Prodej stavebního pozemku 1288 m²

Prodej stavebního pozemku 1288 m²

Kamenec u Poličky, okres Svitavy

528 400 Kč

410 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 643 m²Prodej stavebního pozemku 643 m²
Prodej stavebního pozemku 643 m²
Prodej stavebního pozemku 643 m²

Prodej stavebního pozemku 643 m²

Dolní Lhota, okres Ostrava-město

2 300 000 Kč

3 577 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1328 m²Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Hradec Králové, okres Hradec Králové

6 900 000 Kč

6 890 000 Kč

5 188 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej stavebního pozemku 925 m²Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²

Prodej stavebního pozemku 925 m²

Osečnice, Osečnice

1 950 000 Kč

2 108 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Puškinova 969, Úpice

1 899 000 Kč

1 152 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
1...789...125

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 411 stavebních pozemků