Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

994 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1499 m²Prodej stavebního pozemku 1499 m²
Prodej stavebního pozemku 1499 m²
Prodej stavebního pozemku 1499 m²

Prodej stavebního pozemku 1499 m²

Martiněves, okres Litoměřice

2 950 000 Kč

1 968 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 940 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 470 m²Prodej stavebního pozemku 470 m²
Prodej stavebního pozemku 470 m²
Prodej stavebního pozemku 470 m²

Prodej stavebního pozemku 470 m²

Holice, okres Pardubice

1 990 000 Kč

4 234 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 898 m²Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²

Prodej stavebního pozemku 898 m²

Bušovice, okres Rokycany

3 495 000 Kč

3 892 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 853 m²Prodej stavebního pozemku 853 m²
Prodej stavebního pozemku 853 m²
Prodej stavebního pozemku 853 m²

Prodej stavebního pozemku 853 m²

Podhořany u Ronova, okres Chrudim

1 290 000 Kč

1 512 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1284 m²Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Martinov ve Slezsku

2 500 000 Kč

1 947 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1171 m²Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 872 429 Kč

1 599 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1015 m²Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Ženklava, okres Nový Jičín

1 990 000 Kč

1 961 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2273 m²Prodej stavebního pozemku 2273 m²
Prodej stavebního pozemku 2273 m²
Prodej stavebního pozemku 2273 m²

Prodej stavebního pozemku 2273 m²

Luka nad Jihlavou, okres Jihlava

3 500 000 Kč

1 540 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2205 m²Prodej stavebního pozemku 2205 m²
Prodej stavebního pozemku 2205 m²
Prodej stavebního pozemku 2205 m²

Prodej stavebního pozemku 2205 m²

Ves Touškov, okres Plzeň-jih

3 946 950 Kč

1 790 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 1090 m²Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 368 100 Kč

3 090 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
1...585960...100

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 940 stavebních pozemků