Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

989 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 518 m²Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²

Prodej stavebního pozemku 518 m²

Vřesovice

1 490 000 Kč

2 876 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 901 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1250 m²Prodej stavebního pozemku 1250 m²
Prodej stavebního pozemku 1250 m²
Prodej stavebního pozemku 1250 m²

Prodej stavebního pozemku 1250 m²

Bukovina u Pecky

1 490 000 Kč

1 192 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1469 m²Prodej stavebního pozemku 1469 m²
Prodej stavebního pozemku 1469 m²
Prodej stavebního pozemku 1469 m²

Prodej stavebního pozemku 1469 m²

Krhová, okres Vsetín

2 849 000 Kč

1 939 Kč/m2

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 4457 m²Prodej stavebního pozemku 4457 m²
Prodej stavebního pozemku 4457 m²
Prodej stavebního pozemku 4457 m²

Prodej stavebního pozemku 4457 m²

Podbořany, okres Louny

3 900 000 Kč

3 390 000 Kč

761 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej stavebního pozemku 3068 m²Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Rybí, Nový Jičín

4 590 000 Kč

1 496 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1683 m²Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Aš, okres Cheb

2 333 100 Kč

1 386 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 841 m²Prodej stavebního pozemku 841 m²
Prodej stavebního pozemku 841 m²
Prodej stavebního pozemku 841 m²

Prodej stavebního pozemku 841 m²

Heřmánkovice, okres Náchod

2 500 000 Kč

2 973 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1197 m²Prodej stavebního pozemku 1197 m²
Prodej stavebního pozemku 1197 m²
Prodej stavebního pozemku 1197 m²

Prodej stavebního pozemku 1197 m²

Loket, okres Sokolov

2 200 000 Kč

1 838 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3063 m²Prodej stavebního pozemku 3063 m²
Prodej stavebního pozemku 3063 m²
Prodej stavebního pozemku 3063 m²

Prodej stavebního pozemku 3063 m²

Byšice, Mělník

5 990 000 Kč

1 956 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej stavebního pozemku 1556 m²Prodej stavebního pozemku 1556 m²
Prodej stavebního pozemku 1556 m²
Prodej stavebního pozemku 1556 m²

Prodej stavebního pozemku 1556 m²

Valeč, okres Karlovy Vary

2 654 536 Kč

2 334 000 Kč

1 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
1...697071...99

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 901 stavebních pozemků