Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

1 269 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 793 m²Prodej stavebního pozemku 793 m²
Prodej stavebního pozemku 793 m²
Prodej stavebního pozemku 793 m²

Prodej stavebního pozemku 793 m²

Klatovy, okres Klatovy

3 806 400 Kč

4 800 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 501 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1776 m²Prodej stavebního pozemku 1776 m²
Prodej stavebního pozemku 1776 m²
Prodej stavebního pozemku 1776 m²

Prodej stavebního pozemku 1776 m²

Trojanovice, okres Nový Jičín

5 900 000 Kč

3 322 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6505 m²Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Slopné, okres Zlín

3 650 000 Kč

561 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1247 m²Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

8 999 000 Kč

7 217 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Světlík, okres Český Krumlov

3 999 000 Kč

3 207 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2131 m²Prodej stavebního pozemku 2131 m²
Prodej stavebního pozemku 2131 m²
Prodej stavebního pozemku 2131 m²

Prodej stavebního pozemku 2131 m²

Purkyňova, Liberec

23 440 000 Kč

11 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1131 m²Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Hostinné, okres Trutnov

1 639 950 Kč

1 450 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2250 m²Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Pochvalov, okres Rakovník

3 080 000 Kč

1 369 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1298 m²Prodej stavebního pozemku 1298 m²
Prodej stavebního pozemku 1298 m²
Prodej stavebního pozemku 1298 m²

Prodej stavebního pozemku 1298 m²

Staříč, okres Frýdek-Místek

3 750 000 Kč

2 889 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 863 m²Prodej stavebního pozemku 863 m²
Prodej stavebního pozemku 863 m²
Prodej stavebního pozemku 863 m²

Prodej stavebního pozemku 863 m²

Mžany, okres Hradec Králové

3 100 000 Kč

3 592 Kč/m2

1...282930...127

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 501 stavebních pozemků