Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 123 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 700 m²Prodej stavebního pozemku 700 m²
Prodej stavebního pozemku 700 m²
Prodej stavebního pozemku 700 m²

Prodej stavebního pozemku 700 m²

Vážany, okres Uherské Hradiště

1 990 000 Kč

1 790 000 Kč

2 557 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 626 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2617 m²Prodej stavebního pozemku 2617 m²
Prodej stavebního pozemku 2617 m²
Prodej stavebního pozemku 2617 m²

Prodej stavebního pozemku 2617 m²

Podmoky, okres Havlíčkův Brod

3 200 000 Kč

2 900 000 Kč

1 108 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 1385 m²Prodej stavebního pozemku 1385 m²
Prodej stavebního pozemku 1385 m²
Prodej stavebního pozemku 1385 m²

Prodej stavebního pozemku 1385 m²

Komenského, Letohrad

3 878 000 Kč

3 490 000 Kč

2 520 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vilímek
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Tomáš Vilímek

Tomáš Vilímek

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej stavebního pozemku 1187 m²Prodej stavebního pozemku 1187 m²
Prodej stavebního pozemku 1187 m²
Prodej stavebního pozemku 1187 m²

Prodej stavebního pozemku 1187 m²

Hřibiny-Ledská, okres Rychnov nad Kněžnou

3 000 000 Kč

2 550 000 Kč

2 148 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vavrečka
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Petr Vavrečka

Petr Vavrečka

4.6

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej stavebního pozemku 497 m²Prodej stavebního pozemku 497 m²
Prodej stavebního pozemku 497 m²
Prodej stavebního pozemku 497 m²

Prodej stavebního pozemku 497 m²

U Řempa, Kobylnice

5 990 000 Kč

5 490 000 Kč

11 046 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 819 m²Prodej stavebního pozemku 819 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m²

Prodej stavebního pozemku 819 m²

Vlastějovice, okres Kutná Hora

2 290 000 Kč

1 690 000 Kč

2 063 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej stavebního pozemku 5742 m²Prodej stavebního pozemku 5742 m²
Prodej stavebního pozemku 5742 m²
Prodej stavebního pozemku 5742 m²

Prodej stavebního pozemku 5742 m²

Ostřetín, okres Pardubice

8 950 000 Kč

1 559 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Kraslice, okres Sokolov

2 199 000 Kč

2 199 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Tuchoměřice, okres Praha-západ

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

6 683 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej stavebního pozemku 3200 m²Prodej stavebního pozemku 3200 m²
Prodej stavebního pozemku 3200 m²
Prodej stavebního pozemku 3200 m²

Prodej stavebního pozemku 3200 m²

Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

4 320 000 Kč

3 888 000 Kč

1 215 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
1...202122...113

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 626 stavebních pozemků