Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

233 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Stonava, okres Karviná

1 800 000 Kč

1 590 000 Kč

1 581 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 242 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1112 m²Prodej stavebního pozemku 1112 m²
Prodej stavebního pozemku 1112 m²
Prodej stavebního pozemku 1112 m²

Prodej stavebního pozemku 1112 m²

Chodov, okres Karlovy Vary

1 100 880 Kč

990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1259 m²Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Chodov, okres Karlovy Vary

1 246 410 Kč

990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 848 m²Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²

Prodej stavebního pozemku 848 m²

Karlovice ve Slezsku

1 549 000 Kč

1 827 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 577 m²Prodej stavebního pozemku 577 m²
Prodej stavebního pozemku 577 m²
Prodej stavebního pozemku 577 m²

Prodej stavebního pozemku 577 m²

Králíky, okres Ústí nad Orlicí

1 720 000 Kč

1 380 000 Kč

2 392 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2215 m²Prodej stavebního pozemku 2215 m²
Prodej stavebního pozemku 2215 m²
Prodej stavebního pozemku 2215 m²

Prodej stavebního pozemku 2215 m²

Rudoltice, okres Ústí nad Orlicí

1 650 000 Kč

1 350 000 Kč

609 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4075 m²Prodej stavebního pozemku 4075 m²
Prodej stavebního pozemku 4075 m²
Prodej stavebního pozemku 4075 m²

Prodej stavebního pozemku 4075 m²

Jevíčko, okres Svitavy

1 421 000 Kč

1 092 600 Kč

268 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1660 m²Prodej stavebního pozemku 1660 m²
Prodej stavebního pozemku 1660 m²
Prodej stavebního pozemku 1660 m²

Prodej stavebního pozemku 1660 m²

Útěchovičky, okres Pelhřimov

1 759 600 Kč

1 060 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1270 m²Prodej stavebního pozemku 1270 m²
Prodej stavebního pozemku 1270 m²
Prodej stavebního pozemku 1270 m²

Prodej stavebního pozemku 1270 m²

Lichnov, okres Bruntál

1 590 000 Kč

1 252 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Znojmo, okres Znojmo

2 015 000 Kč

1 802 850 Kč

1 803 Kč/m2

1...101112...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 242 stavebních pozemků